O nas

Profesjonalne doradztwo unijne

ARVADO Consulting to nominowana w 2017 r. – w rankingu magazynu „Fundusze Europejskie” – firma doradcza współpracująca z administracją publiczną i klientami biznesowymi, specjalizująca się w doradztwie unijnym ukierunkowanym na:

Pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania ze środków unijnych i krajowych oraz rozliczanie projektów unijnych

Potwierdzeniem wysokich kompetencji naszych ekspertów, w zakresie pozyskiwania unijnych źródeł dofinansowania, jest ich wysoka skuteczność. Nasi eksperci przygotowali kilkadziesiąt projektów inwestycyjnych i szkoleniowych, na łączną kwotę ponad 500 mln złotych. Na Państwa życzenie, przygotowany przez naszą firmę projekt, może być przez nas rozliczany, co gwarantuje sprawną wypłatę środków unijnych.

Ponadto, nasza firma zajmuje się przygotowywaniem dokumentów niezbędnych do uzyskania kredytów, pożyczek, poręczeń itp. udzielanych przez komercyjne i niekomercyjne instytucje finansowe.

Opracowywanie dokumentacji środowiskowej

Nasza firma współpracuje z doświadczonymi inżynierami w zakresie ochrony środowiska, którzy specjalizują się w tworzeniu szerokiej gamy opracowań środowiskowych. Przygotowaną przez nich dokumentację środowiskową cechuje wysoka jakość, co przekłada się na jej sprawną i szybką akceptację przez organy opiniujące i wydające decyzje.

Szkolenia z zakresu pozyskiwania funduszy unii europejskiej i zarządzania projektami unijnymi

W oparciu o bardzo szerokie doświadczenie w zakresie pozyskiwania funduszy UE i rozliczania projektów unijnych – nasi eksperci prowadzą zajęcia z tej tematyki dla przedsiębiorców, urzędników i studentów w ramach różnego rodzaju studiów i szkoleń.

Naszym głównym atutem jest zespół ekspertów posiadający wieloletnie doświadczenie w tematyce będącej przedmiotem naszej oferty. Kadra ARVADO Consulting wywodzi się zarówno z instytucji publicznych, jak i firm prywatnych. Pozwala nam to dobrze zrozumieć Państwa potrzeby, a przez to skutecznie realizować powierzone nam zadania.